صفر و یک
X

مشترک گرامی

نظر به تغییرات در حوزه مجوزهای جدید و صدور پروانهServco(ارائه خدمات ارتباطی ثابت) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به جای مجوز قبلی(ISDP)، شرکت شهراد شبکیه با همکاری شرکت مهندسی صفرویک پرداز نائل به اخذ پروانه کشوریServco گردیده است.لازم بذکر است که این تغییر هیچگونه خللی در ارائه و پشتیبانی سرویس شما ایجاد نخواهد نمودو صرفا تغییرات در حوزه نام شرکت و قرارداد می باشد.

وب سایت شرکت مهندسی صفرویک پرداز
شهراد | اینترنت شهراد
چابکی و سرعت

مهمترین مزیت رقابتی شبکه شهراد چابکی این سازمان در ارائه خدمات است. واکنش ما به درخواست‌های مشتریانمان سریع و با انعطاف‌پذیری بالاست. بر پایه‌ی استراتژی این سازمان هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد به بهای پایین آمدن کیفیت تعداد مشتریانمان افزایش پیدا کند.

امنیت کامل

مرکز داده‌های شهراد با امکانات مناسب امنیتی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فضای با ثبات و پایداری را برای میزبانی از اطلاعات شما فراهم آورده است. ما تعهد می‌دهیم تحت هر شرایطی حافظ اطلاعات شما باشیم. افزون بر این با به‌کارگیری سرورهای موجود در این مرکز شما می‌توانید از اینترنت بسیار پرسرعت ما هم برخوردار باشید.

ارتباط پایدار

شبکه شهراد کمترین افت سرعت را دارد. مطمئن باشید با شهراد قطعی خدمات شما امری بسیار بعید خواهد بود. شهراد هیچ‌گاه حق شما را به دیگری نخواهد داد. سهم اینترنت شما برپایه قرارداد امضا شده همیشگی و پایداراست. خدمات ما به تک‌تک مشتریانمان ویژه است.

پشتیبانی دائم

شهراد با توجه به استراتژی و زیربنای فنی نیاز چندانی به پشتیبانی گسترده و وسیع ندارد. شما کمترین کار را با این بخش خواهید داشت. اما هر بار به سراغ این بخش بیایید، به دلیل مراجعه‌کننده بسیار محدود آن در کمترین زمان ممکن و با انعطاف‌پذیری بالا به خواسته خود خواهید رسید.